שירותי רכש לתעשייה

שירותי רכש מסייעים לחברות להתנהל באופן יעיל בתחום הרכש, המשא ומתן וניהול הספקים.

שירותי רכש לתעשייה עשויים לכלול:

 • בחירת ספקים: התמקצעות בזיהוי, השוואה ובחירת ספקים מתאימים לצרכים של החברה.
 • מו"מ לגבי תנאי העסקה: ניהול משא ומתן עם ספקים למטרת השגת תנאי העסקה הטובים ביותר, כולל מו"מ על מחירים, תנאי אספקה, ותנאי תשלום.
 • ניהול חוזים: יצירת, ניהול, ואכיפת חוזים והסכמים עם ספקים.
 • ניהול איכות: בדיקת איכות מוצרים ושירותים שנרכשים, כולל ניהול תנאי אחריות.
 • ניהול ספקים: ניהול היחסים עם ספקים כולל ותקשורת יומית.
 • ניהול תקופתי ומלאי: ניהול ההזמנות ומלאי.

יתרונות שירותי רכש לחברות ועסקים בתעשייה:

 • חסכון בזמן ומאמץ: שירותי רכש מקצועיים יעזרו לחברה לחסוך זמן יקר ומאמץ שהיו נדרשים לבחירת ספקים, מו"מים, ניהול חוזים, וניהול ספקים.
 • מו"מ: מומחים ברכש מייעצים במו"מים ויכולים להביא לרכישות בתנאים משתלמים יותר.
 • מיטוב יכולת ניהול החשבוניות: במסגרת שירותי רכש ניתן לנהל את החשבוניות ולוודא שהתשלומים מתבצעים בזמן.
 • בחירת ספקים פוטנציאליים: היכולת לסנן ולבחור בספקים בצורה מדויקת יותר תוך שימוש בנתונים וביכולת המקצועית של המומחים ברכש יכולה לסייע בסינון הספקים הלא רלוונטיים.
 • מיקור חוץ: השימוש בשירותי רכש מציע אופציה יעילה כאשר חברה לא רוצה להעסיק במשרה מלאה עובד פנימי לניהול הרכש.

 

בחירת חברת שירותי רכש

בחירה נכונה בחברה שתספק שירותי רכש לתעשייה עשויה לדרוש התייעצות, מחקר שוק ואינטואיציה. להלן מספר צעדים שיכולים לסייע בבחירת החברה המתאימה:

 1. הבנת הצרכים: ראשית, יש להבין במדויק את הצרכים של העסק בתחום הרכש. יש לדעת אילו שירותים העסק צריך (כמו ניהול ספקים, מו"מים, ניהול חשבוניות ועוד), ומהן המטרות החשובות.
 2. חיפוש והשוואת חברות: ניתן להתחיל בחיפוש והשוואת חברות המספקות שירותי רכש לתעשייה. יש אפשרות להשוות בין החברות לפי מומחיותם, ניסיונן, תיק הלקוחות שלהן (וכו') בתחום התעשייה הרלוונטי.
 3. לבדוק תיק עבודות: ניתן לבדוק את תיק העבודות של החברות הרלוונטיות. האם הן כבר עבדו עם חברות בתעשייה? מהם התוצאות שהן השיגו? כמה זמן עבדו? האם יש לקוחות קודמים שאפשר לדבר איתם ולשאול על ניסיון החברה?
 4. תהליכים עם ספקים פוטנציאליים: יש אפשרות לבדוק את יכולת החברות לעבוד עם ספקים. ניתן, לדוגמה, לשאול את החברות על היכולת שלהן לסנן ולנהל את הספקים.
 5. תנאי החוזה ועלויות: חשוב להבין במדויק את תנאי החוזה שהחברה מציעה, כולל דמי ניהול ואפשרויות ביטול.
 6. קביעת פגישה: לאחר ביצוע השוואות ניתן לקבוע פגישה עם החברה כדי לשוחח באופן מעמיק יותר ולבדוק את ההתאמה האישית והכימיה בינה לבין העסק.
 7. בחירה סופית: לאחר ביצוע כל הבדיקות וההשוואות, ניתן לבחור בחברה המתאימה ביותר לצרכים, זו המציעה את הערך הכי טוב.
 8. כדאי לבדוק את השוק מדי פעם: העולם התעשייתי משתנה, ולכן כדאי לבדוק מדי פעם אם ישנם ספקים חדשים או שירותים חדשים שיכולים להציע ערך מוסף.
שירותי רכש לתעשייה

מדוע להתייעץ עם חברת טכנוסיל בנושא רכש טכני?

חברת טכנוסיל בע"מ היא חברה פרטית אשר הוקמה בשנת 2012 על ידי סאמר סלאמה, לאחר שעסק בתחום האטימה המכאנית מעל 15 שנה במגוון תפקידי מפתח בכירים.

חברת טכנוסיל בע"מ עוסקת במתן שירות טכני –מסחרי, כמו כן שירות ותמיכה לציוד סובב בעיקר.

החברה מאגדת תחת קורת גג אחת (ONE STOP SHOP): מכירה, תיקון ושירות לאטמים מכאניים מקשת היצרנים המובילים.

לחברת טכנוסיל ולעובדיה יש מעל 100 שנות ניסיון מצטבר במגוון תחומים טכניים, בדגש על ציוד סובב.    החברה שמה לה לדגל לתת שירות מקצועי, מהיר, אחראי ובמחיר תחרותי.

לאור שנות הניסיון הרבות שנצברו בחברה ישנה מודעות לצרכים העיקריים של לקוחותיה ובעצם כך אנשיה יכולים להיות יותר יעילים במתן שירות ותמיכה לכלל מערכות הלקוח.

לחברת טכנוסיל בע"מ יש שותפים עסקיים בארץ ובחו"ל. רובם ככולם מהמובילים בתחום הציוד הסובב, בתחום שירות לאטמים מכאניים מיוחדים וכן לתחזוקה של ציוד סובב.

חזון חברת טכנוסיל בע"מ הוא במתן שירות טכני-מסחרי ותמיכה למפעלי תעשייה וגופים אחרים בדגש על תחומי אטימה של ציוד סובב וציוד טכני-הנדסי אחר.

החברה מתחייבת לעמוד בסטנדרטים גבוהים של כל שותפיה העסקיים ובדרישות הטכניות של לקוחות החברה על מנת לפתור את בעיות הלקוח וכל זאת במתן דגש על בטיחות, איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן. 

צוות מנצח ומקצועי הנו הנכס העיקרי של חברת טכנוסיל בע"מ.

הצוות של טכנוסיל בע"מ רכש ידע וניסיון עשיר בתחום מתן שירות לציוד סובב , תחזוקה והנדסת מערכות.

את החברה מובילים אנשי שירות, מכירות ויעוץ העוסקים בתחום לאורך שנים רבות.  הצוות מקבל גיבוי מקצועי-הנדסי מכל השותפים העסקיים בחו"ל, אשר כולם בעלי מחלקות טכניות בעלות ניסיון בין לאומי רב שנים.

יחד עם השותפים העסקיים ,הצוות המקצועי של טכנוסיל בע"מ יכול לבצע הדרכות ושירותי מומחים ON SITE/באתר הלקוח.

להתייעצות מקצועית ניתן ליצור קשר במספר הטלפון:  04-9966552.