אודות חברת טכנוסיל בע"מ

חברת טכנוסיל בע"מ היא חברה פרטית אשר הוקמה בשנת 2012 על ידי סאמר סלאמה, לאחר שעסק בתחום האטימה המכאנית מעל 15 שנה במגוון תפקידי מפתח בכירים.

חברת טכנוסיל בע"מ עוסקת במתן שירות טכני –מסחרי, כמו כן שירות ותמיכה לציוד סובב בעיקר.   החברה מאגדת תחת קורת גג אחת  ONE STOP SHOP למכירה, תיקון ושירות לאטמים מכאניים מקשת היצרנים המובילים.

לחברת טכנוסיל ולעובדיה יש מעל 100 שנות ניסיון מצטבר במגוון תחומים טכניים, בדגש על ציוד סובב.    החברה שמה לה לדגל לתת שירות מקצועי, מהיר, אחראי ובמחיר תחרותי.    לאור שנות הניסיון הרבות שנצברו בחברה אנו מודעים לצרכים העיקריים של לקוחותינו ובעצם כך אנו יכולים להיות יותר יעילים במתן שירות ותמיכה לכלל מערכות הלקוח.

חברת טכנוסיל בע"מ מפעילה מעבדה למתן שירות ותיקון לאטמים מכאניים לכל קשת היצרנים, לחברה ידע, ניסיון ומומחיות במתן שירות זה. כמו כן המעבדה לשירות אטמים מכאניים עומדת בתקנים ומוסמכת על ידי חברת John Crane  העולמית.    המעבדה הוקמה תוך מדן דגש על השקעה בציוד חדיש ומדויק, הכשרה והסמכה של אנשי המקצוע העוסקים במלאכה וכמו כן מתן מענה לשיפוץ אטמים מכאניים במכונות ייעודיות עד קוטר  "24.

במידת הצורך ניתן לתת מענה S.O.S למקרים דחופים.

מעבדת השירות מצוידת בציוד בדיקה ייעודי לאטמים מכאניים.

לחברת טכנוסיל בע"מ יש שותפים עסקיים בארץ ובחו"ל , רובם ככולם מהמובילים בתחום הציוד הסובב ,בתחום שירות לאטמים מכאניים מיוחדים וכן לתחזוקה של ציוד סובב.

לחברת טכנוסיל בע"מ אסטרטגיית פיתוח עיסקי רב שנתית , החברה מתעתדת להרחיב את מגוון מוצריה ואת פעילותה העסקית באמצעות מיזוגים ורכישות , הוספת סוכנויות וחדירה לתחומים חדשים באמצעות הרחבת השותפים העסקיים בחו"ל , קבלת רישיונות הפצה חדשים ושותפויות עסקיות חדשות באמצעות אינטגרציה לאחור.

חזון החברה:

חזון חברת טכנוסיל בע"מ הוא במתן שירות טכני-מסחרי ותמיכה למפעלי תעשייה וגופים אחרים בדגש על תחומי אטימה של ציוד סובב וציוד טכני-הנדסי אחר.

החברה מתחייבת לעמוד בסטנדרטים גבוהים של כל שותפיה העסקיים ובדרישות הטכניות של לקוחות החברה על מנת לפתור את בעיות הלקוח וכל זאת במתן דגש על בטיחות, איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן.  אנו מאמינים בשיפור אמינות תוך כדי שיתוף פעולה ספק-לקוח כדרך הטובה ביותר להצלחה משותפת.

צוות החברה :

צוות מנצח ומקצועי הנו הנכס העיקרי של חברת טכנוסיל בע"מ.

הצוות של טכנוסיל בע"מ רכש ידע וניסיון עשיר בתחום מתן שירות לציוד סובב , תחזוקה והנדסת מערכות.

את החברה מובילים אנשי שירות, מכירות ויעוץ העוסקים בתחום לאורך שנים רבות.  הצוות מקבל גיבוי מקצועי-הנדסי מכל השותפים העסקיים בחו"ל, אשר כולם בעלי מחלקות טכניות בעלות ניסיון בין לאומי רב שנים.

יחד עם השותפים העסקיים ,הצוות המקצועי של טכנוסיל בע"מ יכול לבצע הדרכות ושירותי מומחים ON SITE/באתר הלקוח.